ak brainding

identyfikacja wizualna

branding

Czym jest
identyfikacja wizualna?

Jak sama nasza nazwa wskazuje, AK Brainding to budowanie wizerunku i świadomości oraz rozpoznawalności marki w oparciu o burzę mózgów. Wdrażamy najlepsze działania marketingowe, które mają na celu sprawić, że Twój biznes będzie rozpoznawalny – a w domyśle najlepszy w swojej kategorii.

Klucz do sukcesu

Projektowanie loga – Gdańsk

Co stoi za sukcesem marek, o których do niedawna jeszcze nikt nie słyszał a dziś są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w całym kraju? Oczywiście, najlepsze na rynku produkty, które bronią się same. Jednak nie tylko. Kluczem do zbudowania własnej, odnoszącej sukcesy marki jest właściwie opracowana identyfikacja wizualna.

Identyfikacja wizualna
Bardzo ważne!

Projektowanie loga jest jednym z nawajżniejszych, jeśli nie najważniejszym elementem tworzenia identyfikacji wizualnej marki. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego najprostsze logo są tak bardzo rozpoznawalne? Dlaczego widząc trzy paski, lwa lub charakterystyczny haczyk, od razu wiadomo, o jaką firmę chodzi? Ponieważ ich logo jest w pełni dopasowane do charakteru firmy, jej działalności oraz oczekiwań klientów. Poza tym, ma odpowiednio dobrane kolory, font i grafikę, dzięki czemu łatwo je zapamiętać a klient od razu wie, że chciałby kupić produkt tej marki. Właśnie takie logo możemy dla Ciebie przygotować.

Zadbamy o wizerunek

Wzniesiemy twój brand na wyższy level, kreując Twojej firmie unikalny wizerunek.

Doradzimy

Na każdym kroku możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie budowy wizerunku Twojej firmy.

Przygotujemy strategię

Zespół naszych specjalistów opracuje szczegółową strategię wizerunkowo-marketingową.

Zadbamy o funkcjonalność

Dobra identyfikacja to nie tylko design, ale również funkcjonalność, którą my stawiamy na równi.

Branding to nasza specjalność

Tworzenie brandingu Gdańsk

Tworzenie własnej marki od podstaw nie jest proste. Jednak – mówiąc nieskromnie, choć prawdziwie – to nasza specjalność od wielu lat. Jeśli nie wierzysz, chętnie Cię o tym przekonamy, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług.

Dostarczamy naszym klientom logo oraz pełne identyfikacje wizualne zaprojektowane z największą starannością przy użyciu zaawansowanych programów graficznych. Gotowe szablony z Internetu? Zapomnij. Graficy, którzy z nami współpracują tworzą logo z pasji i powołania. Możesz być pewien, że zostanie ono dostarczone we wszystkich potrzebnych formatach i będzie przemyślane oraz pasujące do każdego projektu graficznego, do którego zostanie zaimplementowane. Stworzymy dla Ciebie logo, które będzie się prezentowało dobrze zawsze – niezależnie od tego, czy znajdzie się na szczycie strony www, koszulce czy szablonie o dużym rozmiarze.

projektowanie loga gdańsk

Podpowiemy Ci, jakie logo będzie najlepsze i dlaczego warto postawić na takie, a nie inne barwy. Specjalnie dla Ciebie stworzymy kilka w pełni unikalnych projektów i doradzimy, który z nich sprawi, że klient od razu będzie wiedział, czym się zajmujesz a przy tym zechce poznać Twoje usługi osobiście. Odpowiednie logo to podstawa sukcesu.

profesjonalna identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Wypełnij formularz i otrzymaj niezobowiązującą ofertę