kompleksowa

Obsługa social media

agencja social media gdańsk
Dla kogo?

Korzyści usług social media

Facebook i Instagram są dzisiaj wyznacznikiem popularności dla setek tysięcy marek na
całym świecie. Jeśli chcesz, aby Twoje produkty stały się rozpoznawalne – powierz
prowadzenie social media AK Brainding. Sprawimy, że Twój profil zyska popularność, a
sprzedaż wzrośnie.

Dzisiaj nie wystarczy już tylko dodać jednego atrakcyjnego zdjęcia na Instagramie czy
utworzyć profilu na Facebooku i wstawić kilku postów, aby wybić się spośród miliona
innych fanpage’y lub instagramowych profili. Posiadanie takiej liczby followersów, która
przełoży się na realną sprzedaż jest sporym wyczynem. Dla nas nie ma jednak rzeczy
niemożliwych!

Prowadzenie social media to wyzwanie, które podejmujemy z największą przyjemnością.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wybieramy jedynie takie działania, które są w
pełni sprawdzone i sprawiają, że profile w możliwie niedługim czasie zyskują
popularność.

Przemyślana kampania reklamowa, stworzenie najlepszej strategii działania, zdobywanie
nowych fanów i sprawienie, że nowi klienci zapragną mieć Twoje produkty? Chętnie się o
to postaramy.

o ak brainding

Agencja social media – Trójmiasto

Facebook i Instagram są dzisiaj wyznacznikiem popularności dla setek tysięcy marek na całym świecie. Jeśli chcesz, aby Twoje produkty stały się rozpoznawalne – powierz prowadzenie social media AK Brainding. Sprawimy, że Twój profil zyska popularność, a sprzedaż wzrośnie.

dlaczego my?
social media gdańsk
transparentość | kompleksowość

dlaczego my?

Dzisiaj nie wystarczy już tylko dodać jednego atrakcyjnego zdjęcia na Instagramie czy utworzyć profilu na Facebooku i wstawić kilku postów, aby wybić się spośród miliona innych fanpage’y lub instagramowych profili. Posiadanie takiej liczby followersów, która przełoży się na realną sprzedaż jest sporym wyczynem. Dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych!

Prowadzenie social media...

Prowadzenie social media to wyzwanie, które podejmujemy z największą przyjemnością. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wybieramy jedynie takie działania, które są w pełni sprawdzone i sprawiają, że profile w możliwie niedługim czasie zyskują popularność.

Przemyślana kampania reklamowa, stworzenie najlepszej strategii działania, zdobywanie nowych fanów i sprawienie, że nowi klienci zapragną mieć Twoje produkty? Chętnie się o to postaramy.

Obsługa Instagram Ads czy Facebook Ads to dla nas chleb powszedni – o czym świadczą dziesiątki klientów, które skorzystały już z naszych usług. Jeśli chcesz sprawdzić, czy zdołamy sprawić, że Twój profil i biznes przyniesie Ci zysk i pozwoli zbudować odpowiedni wizerunek (a dołożymy wszelkich działan, aby tak się stało) – napisz do nas i poproś o indywidualną wycenę.

wzmocnij rozpoznawalność

Wzmocnij rozpoznawalność Twojej firmy lub jeżeli jesteś nowy na rynku, zbuduj ją od zera. Zbuduj wizerunek, który pokochają dziesiątki tysięcy klientów. Dzięki profesjonalnym działaniom i przemyślanej obsłudze social media, zwiększ sprzedaż swoich produktów i zyskaj dochody z profili społecznościowych. Patrz jak przybywa Ci obserwujących i serduszek pod zdjęciami dzięki skrojonemu na miarę contentowi. Z nami to dziecinnie proste!

usługi social media

specyfikacja usługi social media

Jest to jedno z naszych pierwszych działań, jakie musimy wykonać. Jeśli Fanpage już istnieje: Wyślemy prośbę o dostępy z naszego firmowego konta. Jeśli Fanpage nie istnieje: Stworzymy go w Twoim imieniu, po czym nadamy Ci uprawnienia administratora.

Jest to etap, w którym przygotowujemy fanpage oraz wypełniamy go najważniejszymi informacjami. Uzupełniamy wszystkie opisy, informacje o firmie, dane kontaktowe.

Przygotowujemy dla Ciebie unikalny i profesjonalny layout do zamieszczanych treści na Twoim Fanapge: Cover photo, avatar, posty graficzne, notatki, usługi.

W każdym miesiącu przygotowujemy dla Ciebie harmonogram treści, w którym cyklicznie opracowujemy treści jak i kreacje do zamieszczanych postów. Kreacje mogą być w formie grafik statycznych, animacji, video, zdjęć – zależnie od dostępności materiałów.

Jako, że staramy się aby nasza usługa była kompleksowa – prowadzimy kontakt z fanami w komentarzach oraz wiadomościach do strony. Odpowiadamy na każdą aktywność w ciągu 1-5 minut. Dzięki temu Twoja społeczność nie zostanie bez odpowiedzi. Istnieje również możliwość odpowiadania na wiadomości / komentarze przez klienta.

W godzinach 8:00-22:00 bacznie obserwujemy sytuacje na Fanpage naszych klientów. Śledzimy statystyki z prowadzonych działań oraz jesteśmy przygotowani na każdy kontakt od Twoich fanów.

W trakcie miesiąca tworzymy profesjonalne kampanie sprzedażowe oraz wizerunkowe, które mają za zadanie:
Zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki,
Zbudować dobry wizerunek,
Zwiększyć sprzedaż,
Pozyskać nowych klientów / nowe leady.

W trosce o jak najlepsze wykorzystanie budżetu reklamowego Twojej firmy, stale optymalizujemy kampanie oraz analizujemy wyniki.

Organizujemy legalne konkursy w imieniu klienta oraz tworzymy do nich odpowiednie regulaminy. 

Real Time Marketing to świetna okazja na promocję marki w oryginalny sposób. Przy kreatywnym podejściu, metoda ta może przynieść wielki sukces nawet w ciągu jednego dnia.

Polega ona na szybkiej reakcji (np. na profilu w Social Media), nawiązującej do globalnych / popularnych wydarzeń.

Landing Page – Jest to końcowy i najważniejszy element, który dopełni  Twoją kampanię reklamową, pomoże zwiększyć sprzedaż oraz pozyskać nowe leady (zapytania o ofertę). Reasumując, jest to strona lądowania, na którą zostają przekierowywani potencjalni klienci z kampanii reklamowej w Social media czy Google Ads. Na tej stronie opisane są wszystkie najważniejsze informacje dot. Twojej oferty.

Pod koniec każdego miesiąca przesyłamy Tobie szczegółowy raport z przeprowadzonych działań.

W dbałości o jak najlepiej wykonaną usługę jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.

Jesteś z Trójmiasta lub okolic? Zrobimy Tobie autorskie materiały! Nie ma nic lepszego niż wykorzystywanie w codziennej promocji własnych, autorskich materiałów w postaci zdjęć czy wideo.

0 +
Firm, które osiągnęły z nami sukces
0 +
Zrobionych zdjęć
0 +
Nowych projektów w każdym miesiącu
0
Niezadowolonych klientów
Jesteś zainteresowany(A)?

Wypełnij formularz i otrzymaj niezobowiązującą ofertę

budujemy zaufanie od lat

Opinie naszych klientów