ak brainding

projekty graficzne

Good Design is Obvious.
Great Design is Transparent

Joe Sparano
projekty graficzne gdańsk
ak brainding

Projekty graficzne Gdańsk

Ulotki, banery reklamowe, nagłówek na stronę lub profesjonalne logo? Zajmujemy się nie tylko projektowaniem oryginalnych wizytówek. Na Twoje życzenie możemy także wykonać dowolny projekt graficzny, który wyróżni Cię spośród tłumu.

Jeśli chcesz aby Twoje usługi były tymi najczęściej wybieralnymi i dążysz do tego, aby stać się najbardziej rozpoznawalnym fachowcem
i rozreklamować swój biznes – dobrze trafiłeś. Zadbamy o Ciebie kompleksowo.

projekty graficzne
Co oferujemy?

Oferujemy zarówno kompleksowe stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej, jak i pojedyncze projekty graficzne. Zespół naszych grafików charakteryzuje się szerokim wachlarzem umiejętności i pojęcia estetycznego. Niezależnie od specyfikacji oraz stylistyki, każdy projekt poprzedzony jest szczegółowym wywiadem z klientem, w którym kompleksowo badamy potrzeby, a finalnie przekładamy to na uśmiech na twarzy.

Gdańsk - Grafika

Dlaczego my?

Z przymrużeniem oka (choć i bardzo na serio), nie będziemy ukrywać: jesteśmy w tym bardzo dobrzy. Dlaczego? Wyróżnia nas bardzo otwarte podejście na pomysły klienta, zaawansowana wiedza graficzna,  a także całkowicie indywidualne podejście. Nie boimy się zaproponować Ci rozwiązania, które naszym zdaniem sprawdzi się najlepiej. Nasze projekty graficzne są innowacyjne, czytelne i w pełni funkcjonalne. Jednego możesz być pewien- dzięki nim zwrócisz uwagę klientów.

projekty graficzne gdańsk

Projektowanie wizytówek – Gdańsk

Możemy zacząć od wizytówek

Wizytówka jest nieodłącznym elementem dla każdego biznesu. To także gadżet reklamowy, który powinien posiadać każdy chcący rozreklamować swoje usługi pracownik, sprzedawca czy przedsiębiorca. Wizytówka to najlepsza reklama także dla lekarza, radcy prawnego czy kosmetyczki. Przede wszystkim jednak, jest to jeden z elementów, dzięki któremu potencjalny klient się o Tobie dowie i wyrobi sobie na Twój temat zdanie. A to powinno być jak najlepsze, prawda?

Projektowanie wizytówek to zadanie dla profesjonalistów, którzy posługują się najnowocześniejszymi programami graficznymi i znają wszystkie tricki, które są w stanie sprawić, że wizytówka będzie wyglądała w pełni profesjonalnie.

Jaka powinna być wizytówka?

Przede wszystkim w stu procentach oryginalna, czyli nie tylko dopasowana do klienta, jego preferencji i charakteru prowadzonej działalności, ale również niepowtarzalna. Wizytówka to nie gotowy szablon z internetu, a projekt graficzny, który powinien być oryginalny i charakterystyczny. Dzięki wizytówce klient zwróci na Ciebie uwagę i zechce skorzystać z Twoich usług… AK Brainding przygotuje ją dla Ciebie z największą starannością.

profesjonalne projekty graficzne

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami