ak brainding

strony www

tworzenie stron internetowych gdańsk
profesjonalne

Strony www i sklepy internetowe

Nasza agencja marketingowa posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu autorskich, nieszablonowych stron www oraz sklepów internetowych. Projektowanie i tworzenie stron internetowych, przy kompleksowym marketingu online dla naszych klientów jest bardzo istotnym elementem, którego nie mogliśmy zlekceważyć. Strony www przygotowujemy wg. ściśle określonych reguł, które wypracowaliśmy na przestrzeni lat. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt graficzny strony oraz piszemy ją od podstaw. Dzięki temu, nasi klienci finalnie dostają w pełni unikalne rozwiązanie. Oczywiście, realizujemy również strony oparte o system WordPress. Jesteśmy tutaj elastyczni.

Projekt graficzny

Przygotujemy unikalny projekt graficzny Twojej strony www lub sklepu internetowego.

Doradztwo

Pomożemy Tobie wybrać najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie funkcjonalności strony.

Autorski system cms

Przygotujemy dla Ciebie autorski system CMS, dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Funkcjonalność

Dobra strona to nie tylko ładny design. Nasi specjaliści zadbają, aby była ona funkcjonalna oraz intuicyjna.

AK Brainding, sklepy internetowe

Projektowanie sklepu internetowego – Gdańsk

Chciałbyś stworzyć przejrzystą witrynę internetową, która sprawi, że klienci zakochają się w niej już od pierwszego wejrzenia, ale nie wiesz jak się za to zadbać? Tworzenie sklepu internetowego to dla Ciebie czarna magia? Nic nie szkodzi – w końcu od tego są specjaliści, od tego jest AK Brainding.

Projektowanie sklepu internetowego
Dlaczego to takie ważne?

Sklep internetowy powinien działać w pełni płynnie a przy tym być całkowicie intuicyjny. Podczas zakupów online klienci chcą się zrelaksować, mieć możliwość dowiedzenia się o produkcie jak najwięcej i bez trudności przechodzić od jednej oferty do drugiej. Dlatego warto zadbać o to, aby Twój sklep już na dzień dobry zachęcił klientów do tego, aby z niego skorzystali. Jak to zrobić? Budując stronę, która będzie działać bez zarzutów niezależnie od pory dnia, zachęci szatą graficzną, skusi dobrze skrojonymi opisami produktów i umożliwi poruszanie się po niej bez najmniejszych problemów (i skorzystania z samouczka).

Współpracujemy z klientami z każdej branży i posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte liczbą zadowolonych z naszych usług klientów. Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, po której surfowanie będzie czystą przyjemnością. Zaprojektujemy dopasowaną do Twojego biznesu szatę graficzną, umożliwimy klientom płynny kontakt z biurem obsługi i zbudujemy taki sklep, w którym aż miło będzie robić zakupy.

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i otwarcie na jego potrzeby. Chcesz się przekonać, że będziesz zadowolony ze stworzonej przez nas strony?

zamówienie strony www
Jak wygląda proces zamówienia strony www przez naszą agencję?
01 krok
W pierwszej kolejności prosimy Cię o wypełnienie briefu i podanie szczegółowych informacji na temat Twojej przyszłej strony internetowej.
02 krok
Mając zebrane pierwsze informacje, spotykamy się na żywo lub online i ustalamy pierwszy zarys działań. Na tym etapie podsumowujemy wszelkie funkcjonalności strony, stylistykę, aspekty wizualne oraz ustalamy czy posiadamy wszystkie materiały i treści do stworzenia strony www.
03 krok
W ciągu 48h od ustalenia wszystkich kwestii, przesyłamy Tobie szczegółową ofertę.
04 krok
W przypadku akceptacji oferty, przystępujemy do pierwszego etapu tworzenia strony www.
Poprzedni
Następny
Dlaczego u nas?

Strony internetowe Gdańsk

W dzisiejszych czasach strona internetowa nie jest już tylko źródłem najważniejszych informacji. To pierwsze miejsce, na podstawie którego potencjalni klienci zadecydują, czy chcą skorzystać z Twoich usług lub kupić Twoje produkty. Witryna w krzykliwych kolorach, na której nie sposób opędzić się od reklam czy strona niedostosowana do urządzeń mobilnych jedynie zniechęci klientów. A Ty przecież chciałbyś zachęcić ich do tego, aby odwiedzali Cię jak najczęściej. Nie wiesz jak? To nic. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Nasze strony internetowefunkcjonalne, responsywne i nowoczesne. Nasz zespół grafików oraz programistów zatroszczy się o każdy szczegół, dbając przy tym o wszystkie wymienione wyżej wartości.

System CMS, który opracujemy dla Ciebie, pozwoli na łatwe oraz intuicyjne zarządzanie i modyfikowanie treści, czy innych elementów na Twojej stronie internetowej. Pod koniec naszych prac, możemy przeprowadzić Tobie krótkie szkolenie wprowadzające, dzięki któremu bez problemu się w nim odnajdziesz.

Wierzymy w kompleksowość działań. Dla wielu klientów ma ona bardzo duże znaczenie. Wspomożemy Cię również w przygotowaniu treści na Twoją stronę internetową. Teksty na stronie www są bardzo ważnym elementem w kwestii pozycjonowania strony. Odpowiednio zoptymalizowane, jak i napisane, nie tylko pozwolą uzyskać lepsze wyniki w wyszukiwarce Google, ale również pozwolą one Twoim klientom lepiej zrozumieć ofertę. Masz już gotowe treści? Super, nasi copywriterzy oraz specjaliści SEO przejrzą je i przeredagują tak, aby miały jeszcze większą moc!

Materiały w postaci grafik, zdjęć oraz wideo to kolejny ważny aspekt, na który kładziemy duży nacisk. Możemy zarówno skorzystać z banków zdjęć takich jak Adobe Stock, jak i przygotować je dla Ciebie. 

  • Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową na terenie trójmiasta jak i na terenie całej Polski.
  • Stworzymy dla Ciebie materiały reklamowe w formie video, na podstawie wcześniej opracowanego przez nas scenariusza.
  • Nasi graficy przygotują dla Ciebie dowolny element graficzny, taki jak np. ikona, infografika, logo, rysunek. Zajmujemy się również animacjami reklamowymi.
stworzenie strony www

Jak wygląda proces tworzenia strony www
przez naszą agencję?

Krok pierwszy

W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt graficzny pierwszych widoków strony w odpowiednim programie, takim jak np. Adobe XD, czy Figma. Zazwyczaj zaczynamy od strony głównej w wersji na ekrany komputerów jak i w wersji mobilnej. Dzięki określeniu szaty graficznej, na jednej podstronie, jesteśmy w stanie określić dużo wcześniej, czy przedstawiona koncepcja spełnia wszystkie założenia, a przede wszystkim czy się podoba.

Krok drugi

W oparciu o zaakceptowaną, pierwszą podstronę, przystępujemy do tworzenia całego projektu strony w wersji desktopowej oraz mobilnej, mając na względzie obraną stylistykę jak i wcześniejsze założenia.

Krok trzeci

Mając gotowy projekt, przedstawiamy go Tobie do wglądu oraz wprowadzamy ewentualne poprawki w treściach, czy drobne sugestie wizualne.

Krok czwarty

Po zaakceptowanym projekcie graficznym, przystępujemy do stworzenia Twojej strony internetowej. Po zakończonym projekcie poinformujemy Cię dokładnie, jaki to będzie czas. W pierwszej kolejności strona będzie funkcjonowała na naszym serwerze tymczasowym. Po akceptacji przedstawionej strony i wyeliminowaniu ewentualnych błędów, wgramy całą stronę do Ciebie na serwer. Strona gotowa.

Jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej?

Wypełnij formularz i otrzymaj niezobowiązującą ofertę