ak brainding

usługi fotograficzne

usługi fotograficzne gdańsk

Usługi fotograficzne Gdańsk​

Chcesz się wyróżnić?

Dzisiaj odpowiednie, przykuwające uwagę zdjęcia na fanpage na Facebooku czy fotografie na profil firmowy na Instagramie to połowa sukcesu. Dobrze napisany tekst jest na drugim miejscu – to właśnie zdjęcie przykuwa uwagę klientów już w pierwszych sekundach.

Zdjęcia na stronę internetową

Oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, dzięki którym zdobędziesz niepowtarzalne materiały na swoją stronę internetową.  Tego typu zdjęcia nie tylko pomogą Ci się wyróżnić na tle konkurencji, ale i wzmocnią zaufanie do marki na samym starcie.

Zdjęcia do promocji
w social media

Oferujemy profesjonalne zdjęcia, które wykorzystasz w codziennej promocji w social media – na Facebooku oraz Instagramie. Usługę wykonujemy jednorazowo lub formie cyklicznej, dzięki której zapewiny stały napływ świeżych materiałów.

sesje fotograficzne

Oferujemy również...

Odpowiednio dopasowane dodatki do zdjęcia, właściwie wybrany kadr, ustawienie wszystkich elementów czy wybór światła to detale, na które nie zwraca uwagi przeciętny użytkownik sieci. Jednak możesz nam uwierzyć – są one rejestrowane przez mózg już w pierwszych sekundach. To właśnie takie aspekty decydują o tym, czy klient zechce poznać cały Twój profil i skorzystać z Twoich usług.

Sam zresztą zastanów się, jakie zdjęcia lubisz przeglądać najbardziej na zaprzyjaźnionych profilach? Te ciemne, nieostre, nieprzykuwające uwagi lub zbyt przerobione i krzykliwe czy powtarzające się fotki z darmowych banków zdjęć zniechęcają już na pierwszy rzut oka. A Ty chciałbyś, aby klient pozostał z Tobą na jak najdłuższy okres, w czym chętnie Ci pomożemy.

Zdjęcia pracowników firmy, które będą idealne na podstronę o Was, na Waszej stronie internetowej? Chętnie się tym zajmiemy. Fotografia biznesowa jest nieodłącznym elementem działań naszej agencji marketingowej, którą cechuje kreatywność i innowacyjność. Wykonujemy także fotografie produktowe w stylu flatlay lub ujęciach portetowych.

Dostarczamy zdjęcia dla przedstawicieli firm z każdej branży. Fotografia produktowa, która pokaże produkt w (dosłownie i w przenośni) jak najlepszym świetle czy wykonanie zdjęć, które idealnie wpasują się w Twoją stronę internetową? Dla nas to nie problem. Dysponujemy zespołem doświadczonych fotografów, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą profesjonalne i zatrzymają uwagę klientów na dłużej.

AK Brainding oferujemy najwyższej jakości usługi fotograficzne. Obejmują one nie tylko graficzną obróbkę zdjęć ale także ich wykonanie i późniejszą korektę. Czym się zajmujemy? Fotografia portretowa czy fotografia biznesowa to nasza specjalność. Zajmujemy się także wykonywaniem oryginalnych, indywidualnych zdjęć dopasowanych do social media, dzięki którym możesz się wyróżnić. Bezpłatne zdjęcia z banków zdjęć są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka – dzięki naszym fotografiom pokażesz, że stawiasz na unikalny content. Dostarczymy Twojej marce dokładnie takich zdjęć, jakich potrzebujesz – które wpłyną pozytywnie na Twój wizerunek.

Sesja motoryzacyjna to świetne rozwiązanie dla firmy specjalizującej się w auto detailingu, myjni samochodowej, wypożyczalni samochodów, czy innym biznesie z branży motoryzacyjnej. Oferujemy profesjonalne sesje motoryzacyjne z udziałem Twojego samochodu, na terenie trójmiasta, jak i na terenie całej Polski. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i oświetlenie w przypadku sesji nocnych.

fotografia reklamowa gdańsk
potrzebujesz unikalnych zdjęć?

Wypełnij formularz i otrzymaj niezobowiązującą ofertę